"A. Mari "Damas"

"A. Mari "Damas"

Lote. 28116374
Comienza. 13 Mar 2018 09:00 AM
Fin. 28 Mar 2018 18:15 PM
Última Puja. 40 €
Total Pujas. 1

Autor: A. Mari

Titulo: "Damas"

Acuarela

Medidas: 15x24cm

Firmado: inferior/izquierda