Vicente Barreira (nieto) "Casas"

Inicio > Subastas Online > Subastas finalizadas > Vicente Barreira (nieto) "Casas"

Lote. 28903907
Comienza. 08 Jul 2015 15:19 PM
Fin. 25 Sep 2017 17:10 PM
Última Puja. 60 €
Total Pujas. 3

Obra realizada y firmada por Vicente Barreira 77 (nieto),  realizado en lápiz color/acuarela.

Medidas:349x39cm

Firmado inferior/derecho

acuarela/lapiz color

Vicente Barreira (nieto) Vicente Barreira (nieto) Vicente Barreira (nieto) Vicente Barreira (nieto) Vicente Barreira (nieto) Vicente Barreira (nieto)