Antonio Peyró (1882-1954) "Fallera"

Home > Direct Sale > Ceramics & Porcelain > Antonio Peyró (1882-1954) "Fallera"

Lot. 28013248/292
Start the . 30 Oct 2021 00:00 AM
Finish. 04 Sep 2022 00:12 AM
Substraction. 220 days - 23 h. - 44 m. - 15 s.
Estimated Value.
Sale price
Description.

Cerámica esmaltada. Firmada A. Peyró.

Medidas: 14 cm

Antonio Peyró (1882-1954) Antonio Peyró (1882-1954) Antonio Peyró (1882-1954) Antonio Peyró (1882-1954) Antonio Peyró (1882-1954)