Tres vasos decorativos de cerámica esmaltada, s.XX
编号. 634-1
Start the . 29 Abr 2020 09:00 AM
End. 03 Ago 2020 18:55 PM
最后出价. 0 €
总出价. 0
The auction has ended.
Marca de Vileroy and boch Luxenburg, ed. limitada Louise Blanc
21x22x10 cm; 21x19x10 cm; 19x18x10 cm