Aurelio Roberti (1842 - 1915)
编号. R28017788/302
S. Gracia (S.XIX - XX)
编号. R28016321/303
Sale price. 80,00 €
Walter Becker (Atr.) (1893 - 1984)
编号. R28000411/610
Sale price. 140,00 €
Felipe Santamans (1951)
编号. 28017595/613
Sale price. 70,00 €
José Espert Climent (Atr.) (1927)
编号. R28016300/615
Sale price. 140,00 €
José Espert Climent (1927)
编号. R28016299/616
Sale price. 140,00 €
Ramón Stolz Viciano (1903 - 1958)
编号. R28016301/617
Sale price. 80,00 €
Alberdi
编号. R28010693/618
Sale price. 50,00 €
Juan Antonio Toledo (1940 - 1995)
编号. R28010692/619
Sale price. 140,00 €
Miguel Verchili (S.XX)
编号. R28016955/622
Sale price. 70,00 €
Miguel Verchili (S.XX)
编号. R28016950/623
Sale price. 70,00 €
José Espert Climent (1927 - 2015)
编号. 28017599/624
Sale price. 50,00 €
Carlos Pérez Bermúdez (1948)
编号. 28010784/470
Sale price. 80,00 €
Escuela española
编号. 28017750/437
Sale price. 120,00 €
Miquel Roig Nadal (1923 - 2008)
编号. 28015543/630
Sale price. 80,00 €
Joaquín Agrasot y Juan (1836/37 - 1919)
编号. 28016813/368
Sale price. 120,00 €
Jose María Doñate (1921 - 1996)
编号. 28019462/492
Sale price. 50,00 €
编号. 28019460/491
Sale price. 50,00 €
Maria Dolores Casanova (1928 - 2007)
编号. R28016157/645
Sale price. 70,00 €
编号. R28014984/643
Joaquín Michavila Asensi (Atrib.) (1926-2016)
编号. 28077541/512
Sale price. 400,00 €