Sales of二十世紀油画

首页 > 直接销售 > 二十世紀油画
Brigitte Scenzi (1943)
编号. 38003380/465
Sale price. 180,00 €
Manuel Sanchez Domingo (s.XX)
编号. 38003580/456
Sale price. 80,00 €
Escuela francesa s.XX
编号. 38001889/418
Sale price. 120,00 €
Escuela española s.XX
编号. 38000379/439
Sale price. 55,00 €
Fernando Fernandez (s.XX)
编号. 38003385/447
Sale price. 60,00 €
Helios Gisbert (1948)
编号. 38003585/445
Escuela francesa s.XIX-XX
编号. 38003757/425
Sale price. 450,00 €
Manuel Sanchez Domingo (s.XX)
编号. 38003581/442
Sale price. 80,00 €
Escuela española s.XX
编号. R28019334/725
Sale price. 70,00 €
Anónimo (s.XX)
编号. 38001652/722
Sale price. 85,00 €
R. Bernard (s.XX)
编号. 38001828/708
Sale price. 55,00 €
Anónimo (s.XX)
编号. 38001829/701
Sale price. 70,00 €
Acuarela (s.XX)
编号. 38000873/699
Sale price. 50,00 €
Ramón Puig Benlloch (1929 - 2015)
编号. 38000931/773
Sale price. 40,00 €
Boluda (s.XX)
编号. 38000900/770
Acuarela (S.XX)
编号. 38000876/760
Sale price. 80,00 €
Acuarela (s.XX)
编号. 38000878/759
Sale price. 80,00 €
Acuarela (s.XX)
编号. 38000875/758
Sale price. 50,00 €
A. López (s.XX)
编号. 38000886/755
Sale price. 50,00 €
José Amérigo Salazar (1915-1988)
编号. 38000892/754
Francisco Javier Sebastià Mares (1934 - 1993)
编号. 38000936/751
Sale price. 80,00 €
J. Castell
编号. 38002174/450
Vicente (s.XX)
编号. 38000922/447
Sale price. 80,00 €
Antonio Peris Carbonell (1957)
编号. 38000929/445
F. Pla (S.XX)
编号. 28016681/395
Sale price. 55,00 €
F. Pla (S.XX)
编号. 28016682/394
Sale price. 55,00 €
García Roca (S.XX)
编号. 28016684/389
Sale price. 40,00 €
Jacinto Conill Orriols (1914 - 1992)
编号. R28015242/385
Sale price. 70,00 €
Manuel Blanco Alemany (S.XX)
编号. R28017621/369
Sale price. 35,00 €
Manuel Blanco Alemany (S.XX)
编号. R28017628/362
Sale price. 50,00 €