Tres vasos decorativos de cerámica esmaltada, s.XX
Inicio > Subastas Online > Subastas finalizadas > Tres vasos decorativos de cerámica esmaltada, s.XX
Lote. 634-1
Comienza. 29 Abr 2020 09:00 AM
Fin. 03 Ago 2020 18:55 PM
Última Puja. 0 €
Total Pujas. 0
Marca de Vileroy and boch Luxenburg, ed. limitada Louise Blanc
21x22x10 cm; 21x19x10 cm; 19x18x10 cm