ACTIVE AUCTION ONLINE

Anónimo, S. XIX. "Retrato de caballero"

Awarded For. -
Lot 254.
Description.

Anónimo, s.XIX. "Retrato de caballero"

Oil on canvas - faults.

 87x64 cm